Zobacz stary serwisKontakt - Zareklamuj si tutaj
W霩ki wid這we / Opis og這szenia

« Poprzednie

Nast瘼ne »

PRACA - Serwisant w霩k闚 wid這wych

Dane:

Opis:

Manpower to 鈍iatowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddzia堯w. Wsp馧pracujemy z 400 000 klient闚 rocznie, w tym ma造mi i 鈔ednimi przedsi瑿iorstwami ze wszystkich sektor闚, a tak瞠 najwi瘯szymi 鈍iatowymi korporacjami.
Agencja zatrudnienia 412

WYMAGANIA:
*do鈍iadczenie techniczne (mechanika, elektrotechnika, hydraulika)
*mile widziane do鈍iadczenie w serwisowaniu w霩k闚
*mile widziana umiej皻no嗆 naprawiania silnik闚 diesel

ZADANIA:
*wykonywanie naprawa oraz przegl康闚 w霩k闚 wid這wych
*analiza usterek i rozwi您ywanie problem闚 technicznych
*tworzenie raport闚 i dokumentacji serwisowej

OFERUJEMY:
*Zatrudnienie w oparciu o umow o prac
*Mo磧iwo嗆 zdobycia do鈍iadczenia w bran篡
*atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych zapraszam do aplikowania przez link poni瞠j - https://bit.ly/2tzF6NI

Informacje o og這szeniodawcy:

Og這szenie dodane przez: Pawe Grams - statystyki og這sze
Telefon: 882189752
E-Mail: Kontakt z og這szeniodawc

W przypadku kontaktu ze sprzedającym, prosimy o powołanie się na serwis www.wozkiwidlowe.com.pl. Dzi瘯ujemy.

Szczeg馧y og這szenia

Numer og這szenia : 11423
Data dodania/aktualizacji: 2018.05.20

Og這szenia tej kategorii Og這szenia tego u篡tkownika Kontakt z og這szeniodawc Powiadom przyjaciela Drukuj